DUK

Musutv.com galite žiūrėti keliais būdais. Vienas jų nereikalaujantis jokios papildomos programinės įrangos yra tv žiūrėjimas tiesiog išmanaus televizoriaus naršyklėje. Galite pabandyti mūsų TV versiją: http://musutv.com/tv
Kitas kurkas geresnis būdas musutv.com žiūrėti per Smart Iptv programėlę jūsų išmaniąjame televizoriuje. Tai leis pilnai išnaudoti musutv.com teikiamas paslaugas.
Kaip įsirašyti ir pajungti Smart IPTV programėlę?

1. Įsirašykite Smart IPTV programėlę į savo televizorių, kaip tai padaryti, priklausomai nuo jūsų turimo išmanaus televizoriaus rasite čia: http://siptv.eu/howto/
2. Tuomet Jums reikia sugeneruoti musutv.com m3u8 grojaraštį. Tai padaryti galite nuėję šia nuoroda: http://musutv.com/m3u8_settings. Tiesiog spauskite Sugeneruoti naują ir nukopijuokite viršuje atsiradusią nuorodą.
3. Sekantis ir paskutinis žingsnis būtų įkelti Jūsų sugeneruotą grojaraštį į Smart IPTV programėlę. Grojaraštį įkelti galite per Smart IPTV puslapį adresu: http://siptv.eu/mylist/. Pačioje puslapio apačioje pažymėkite varnelę prie laukelio "I'm not a robot", toliau antrame laukelyje "Add external playlist links (URLs)" įveskite savo televizoriaus MAC adresą (Jį turėtumėte matyti televizoriuje įsijungę Smart IPTV programėlę), sekančiame laukelyje įdėkite antrame žingsnyje nukopijuotą musutv.com grojaraščio adresą ir spauskite Upload.
4. Perkraukite Smart IPTV programėlę televizoriuje ir žiūrėkite televiziją.
Taip, palaikome MAG 250, MAG 254, bei MAG 256 TV priedėlius. Jeigu turite MAG priedėlį tiesiog pasikeiskite jūsų turimą portalą į musutv.com. Kaip tai padaryti?
1. Išjunkite TV priedėlį, tada vėl įjunkite.
2. Kai ekrane pasirodys "Loading" vaizdas, paspauskite "Set / setup" mygtuką ant priedėlio distancinio valdymo pultelio. Taip pateksite į nustatymus.
3. Nuspauskite "Set / setup" mygtuką dar kartą. Tada eikite į "Servers".
4. Įrašykite arba pakeiskite "Portal URL 1" į mūsų portalo adresą. "KB" mygtukas distanciniame pultelyje įjungs klaviatūrą. Įveskite mūsų portalo adresą: http://mag.musutv.com
5. Paspauskite "KB" mygtuką dar kartą ir spauskite OK.
6. Portalas turėtų būti įrašytas. Spauskite "Reload portal" ir OK.
7. Užsikrovus portalui prisijunkite su savo vartotojo prisijungimo duomenimis ir žiūrėkite televiziją.

Jeigu prie musutv.com jungiatės naudodami Facebook visų pirmą susikurkite slaptažodį čia: http://musutv.com/settings
Musutv.com galite žiūrėti ir per Kodi platformą. Jums tereikia parsisiųsti musutv.com pluginą į savo kompiuterį ir Kodi platformoje ties punktu Addons pasirinkti "install from zip file". Pasirinkite parsisiųstą failą ir pluginas turėtų būti įrašytas. Sėkmingai įrašę pluginą nueikite į Addons meniu skiltį ir spauskite ant musutv.com logotipo. Atsivers pluginas kuris prašys jūsų vartotojo vardo ir slaptažodžio, kuriuo jungiatės prie musutv.com.
Jeigu jungiatės su Facebook įsitikinkite, kad jūsų profilyje yra įvestas slaptažodis.

Atsisiuntimas: http://musutv.com/plugin.video.musutv.com.zip

Musutv.com taip pat galima žiūrėti ir naudojantis Android sistema. Jums reikia tiesiog atsisiųsti StalkerTV programėlę. Tai padaryti galite naudojantis Google Play (mokama) arba tiesiog parsisiųsti paspaudus šią nuorodą (nemokama).
Įsirašius ir įsijungus StalkerTV programėlę turėsite suvesti savo prisijungimo duomenis.
Login: Jūsų vartotojo ID kurį rasite nuėję į savo profilį adresu: http://musutv.com/settings.
Password: Jūsų vartotojo slaptažodis kurį naudojate prisijungdami prie musutv.com sistemos.
Ir paskutinis laukelis skirtas serverio adresui. Nurodykite šį serverį: http://s11.iptvapi.com/stalker_portal
Musutv.com taip pat galima žiūrėti ir naudojantis iOS sistema. Jums reikia tiesiog atsisiųsti StalkerTV programėlę. Tai padaryti galite per Itunes App store (mokama).
Įsirašius ir įsijungus StalkerTV programėlę turėsite suvesti savo prisijungimo duomenis.
Login: Jūsų vartotojo ID kurį rasite nuėję į savo profilį adresu: http://musutv.com/settings.
Password: Jūsų vartotojo slaptažodis kurį naudojate prisijungdami prie musutv.com sistemos.
Ir paskutinis laukelis skirtas serverio adresui. Nurodykite šį serverį: http://s11.iptvapi.com/stalker_portal